Розповідь про 13-річний жежешний облом

Розповідь про 13 річний жежешний облом

Чи знаєте ви, що, згідно з американськими законами, діти до 13 років можуть вести блоґ тільки після офіційного дозволу їхніх батьків? Ось і я не знав...

Так от... На відміну від Ліру, LiveJournal – «американська територія», на якій діють усі їхні закони. Скільки тут [на Ліру] власників щоденників 2008—2009 або навіть 2010 року народження? Отож.

Так от, ще раз... Завів я, так би мовити, корпоративний журнал у ЖЖ і без задньої думки вказав «дату народження» як 1 січня 2009 року (коли «корпорація» і була створена). Але тут же мені написали, що батьки повинні підтвердити свою згоду на ведення блоґу дитиною і (увага!) вислати копії своїх документів або вказати дані своєї кредитної картки.

Природно, я спробував виправити дату народження — та не так сталося, як гадалося! Всі зміни в налаштуваннях профілю неможливі без зазначених вище умов про документи-картки.

Розповідь про 13 річний жежешний облом

Плюнув я на цю справу і, трохи пошкодувавши про зіпсований екаунт із вдалим ім'ям блоґа, вирішив завести новий. Вибрав схожу назву, чесно вказав дату народження і... прочитав, що тепер УСІ профілі, створені з мого комп'ютера будуть уважатися «дитячими», поки не буде доведено протилежне (як — див. вище).

Написав я листа до адміністрації, отримав відповідь. Нічого нового мені, звичайно, не сказали, а я подумав: це до чого ж швидко розвиваються наші діти! Дитинці ледь-но минув рочок, а вона вже заводить собі ЖЖ і створює батькам зайві проблеми зі своєю реєстрацією.

Шкода, що жежешний робот цього не розуміє, бо залізяка. Або дурбелик.