WikiLeaks: Україна в таємному листуванні дипломатів

WikiLeaks: Україна в таємному листуванні дипломатів

Як усім відомо, в неділю сайт WikiLeaks почав публікацію таємно-секретних документів — більше чверті мільйона листів американських дипломатів. Сайт узагалі спеціалізується на добуванні та розповсюдженні подібної інформації, і цього разу дипломатичне листування стало доступним на сайтах газет El Pais, Le Monde, Der Spiegel, The Guardian і The New York Times.

На моє глибоке переконання, публікувати дипломатичне листування у сто разів вульгарніше, ніж чужі любовні послання. Але що зроблено, те зроблено.

Трохи «прикро» за Україну: хоча публікація триває, поки країна «спливла» лише двічі. Як батьківщина коханки Муаммара Каддафі, медсестри і, за сумісництвом, блондинки з пишними формами. Друга згадка — у зв'язку зі злочинною діяльністю російських кримінальних авторитетів і спецслужб навколо транспортування газу в Європу.

Крім того, Київ згадали (разом із Тбілісі) з приводу активізації роботи російських спецслужб проти США та інших західних держав у наших регіонах після «кольорових» революцій. Тут же американські дипломати звертають увагу на підтримку переслідування і залякування учасників акцій протесту опозиції і організацію «розслідувань» діяльності спільних підприємств за надуманими звинуваченнями.

WikiLeaks: Україна в таємному листуванні дипломатів

Ну що ж, раз у нас немає «альфа-самця» (Путіна, в оригіналі англійською, до речі, — «alfa dog»), «параноїка» (Хаміда Карзая) або «Гітлера» (Махмуда Ахмадінеджада), то хоча б «переспали» з легендарним борцем за ідею та інші чарівні речі камрадом Каддафі.

Дипломати і політики завважили чтийво нудним і не побачили нічого нового, а нам разважуха хоч сяка-така...

---

Дитя спить із температурою, а я чекаю, поки можна буде дати в черговий раз ліки. Тому вирішив трохи пописати — можливо, картинками набридатиму завтра.