Як приборкати дракона або вікінга

Як приборкати дракона або вікінга

Ходили сьогодні з дітьми на цей мультфільм («Як приборкати дракона»). Фільм просто приголомшливий. Цікаво, пошуковик говорить, що російською назва мультика – «Как пріручить дракона». Це тільки на ваш погляд логічне рішення.

Американський мультик «Як приборкати дракона» — повнометражний фільм, який знято за мотивами однойменної серії книг Кресіди Ковел, письменниці із Британії. Пізніше я дізнаюся, що мультфільм здобуде кілька нагород та номінацій світових кінопремій.

Як приборкати дракона або вікінга

Дізнався, поки шукав переклад і трейлер, що знятий цей шедевр за мотивами однойменної книги Кресіда Ковел, яка 2006 року написала й інший варіант книги, де головним героєм зробила дракона. Книга називається «Як приборкати вікінга». У цій книзі всі події зображені так, як вони виглядали очима дракона.

Апдейт 14.09.2014: Як приборкати дракона 2

Як приборкати дракона або вікінга

Мультфільм «Як приборкати дракона 2» вийшов на екрани у вересні 2014 року і відразу почав бити всі рекорди. Після першої частини, яка з успіхом пройшла в усьому світі, історія хлопчика-вікінга і його дракона зацікавила мільйони людей .

Тут можна подивитися ексклюзивне відео — перші п'ять хвилин фільму «Як приборкати дракона 2» для нашого прокату. Із цього невеличкого уривку вже можна судити, що мультик вийшов не гіршим за дивовижну першу частину.

Обидва фільми (на підході третя частина – планується на 2017-й) зняті студією «Дрімворкс» (Dreamworks Animation) за книгами британської письменниця Кресіди Ковел. Американську версію фільму «Як приборкати дракона 2» озвучують ті ж актори, що і в першій, плюс зірка «Гра престолів» Кіт Герінґтон.

Відео «Як приборкати дракона 2», ексклюзивні п'ять хвилин фільму

Сюжет і кадри мультфільму «Як приборкати дракона 2»

Відтоді, як на острові Туп запанував мир між вікінгами і драконами, минуло п'ять років. Улюбленою розвагою племені стали «Драконячі перегони» з вівцями. Гикавка досліджує навколишній світ і складає карту. Після чергового турніру «Драконячих перегонів», Астрід приєднується до Гикавки і він зізнається їй, що батько хоче, аби хлопець став вождем племені. Після розмови вони підлітають до заледенілого поселення, де натрапляють на корабель під командуванням мисливця на драконів на ймення Ерет, який захоплює і постачає драконів завойовникові Драго Кровожеру.

Як приборкати дракона або вікінга

Мета Драго — підкорити собі усіх драконів, а потім і весь світ. Гикавка хоче переконати Драго припинити війну і, роздумуючи, летить з Беззубиком вище хмар. Несподівано вони зустрічають загадкового наїзника на великому драконі і у масці. Той приводить Гикавку до крижаної печери, що стала притулком для невідомих йому раніше видів драконів. За маскою загадкового наїзника виявилася давно втрачена мати Гикавки — Валка.

Як приборкати дракона або вікінга

У печері Гикавка дізнається, що всі дракони підкоряються королю драконів — Альфі, який може всіма ними керувати. На відміну від будь-якого іншого дракона, з яким стикався Гикавка, Альфа має здатність стріляти і дихати льодом замість вогню.

Як приборкати дракона або вікінга

Батько Гикавки, Стоїк, вистежує сина в цій печері і прагне повернути його на Туп. Але зустрічає свою дружину, яку довгі роки вважав померлою, і вони вирішують повернутися до поселення усі разом. У цей момент на печеру драконів нападає Драго зі своєю армією вікінгів і драконів, а також ще одним, підконтрольним йому, Альфою. У важкій битві Чорний Альфа перемагає Білого Альфу Валки.

Як приборкати дракона або вікінга

Після його загибелі Чорний Альфа підпорядковує собі всіх драконів. Драго віддає наказ загипнотизованому Беззубику вбити Гикавку. Стоїк і Валка поспішають навперейми до Беззубика, щоб врятувати сина. Дракон бореться з гіпнозом, але все-таки вивергає вогонь і вражає Стоїка, який затулив собою Гикавку.

Як приборкати дракона або вікінга

Вождь гине, а Драго, осідлавши Беззубика, з новою армією драконів відправляється на захоплення Тупа. Гикавка, зі своєю матір'ю та друзями, ховають Стоїка за звичаєм вікінгів, підпалюючи човен з тілом стрілами.

Як приборкати дракона або вікінга
Гикавка вирішує, що він повинен зупинити Драго і повернути Беззубика. Оскільки всі дорослі дракони полетіли за Чорним Альфою, вікінги використовують молодих драконів, які не потрапили під гіпноз, бо вони малі і неслухняні. Вони прилітають на Туп, де вже розпочав свій наступ Драго. Гикавці вдається вивести Беззубика з трансу і тоді Драго наказує Альфі вбити і Гикавку, і Беззубика.

Як приборкати дракона або вікінга

Після декількох безуспішних спроб Альфа влучає в Гикавку льодяним подихом, але Беззубик встигає прикрити друга і вони заморожуються у шматку льоду разом. Через кілька секунд лід освітлюється зсередини синім кольором і починає палати — Беззубик знаходить у собі нові сили і розтоплює його.

Як приборкати дракона або вікінга
Звільнившись від льоду, Беззубик кидає виклик Альфі, отримує підтримку від драконів і разом вони перемагають: від їх шквального вогню ламається лівий бивень Альфи і він, визнавши поразку, тікає. Разом з ним зникає у воді і Драго.

Як приборкати дракона або вікінга

Дракони схилилися перед Безубиком, визнавши його новим ватажком. Туп вільний, а Гикавка стає новим лідером і починає відновлювати острів.

Як приборкати дракона або вікінга