Як я провела літо (Катерина)

Літо 2011 року було дуже цікаве та веселе. У липні я їздила на море, в селище Орджонікідзе, в Криму. Це дуже гарне місце. Там невеликі гори, в морі прозора вода, навколо чисте повітря.

Ми жили неподалік від дитячого табору відпочинку. Мені сподобалися їхні заходи: концерти, конкурси, дискотеки, розважальні вечори та змагання. Наступного року я хочу також туди поїхати.

Як я провела літо (Катерина)

У серпні на два тижні я їздила в дитячий табір імені Юрія Гагаріна. Табір розташований у красивому лісі міста Ірпінь. У нашому та інших загонах були дуже добрі та веселі вожаті. Кухарі смачно нас годували. На території табору, біля нашого будинку, був басейн з великою гіркою.

Мені сподобалися кімнати відпочинку та ігротека, місця для занять тенісом, піонерболом та іншими видами спорту і розваг. Часто організовувалися змагання. Була і воєнно-спортивна гра «Зарниця». На жаль, коли я охороняла важливий об’єкт, мене «вбили» на самому початку гри. Але я дуже вболівала за свій загін.

Кожного дня ввечері ми дивилися різноманітні концерти і виступали самі. Крім того, нам показували фільми, проводили для нас дискотеки. На дискотеках нас навчали різним танцювальним рухам.

У таборі були цікаві гуртки: малювання, художнього ліплення, бісероплетіння та інші. Я навчилася в'язати «фенічки» — красиві плетенні браслети з ниток-муліне.

Нашими сусідами в таборі були діти з Туреччини та Росії, що також приїхали до Ірпеня на відпочинок. З ними було весело та цікаво спілкуватися.

Як я провела літо (Катерина)

Решту часу на канікулах я проводила зі своїми друзями у Василькові. В нас було багато веселих ігор, дівочих секретних розмов, прогулянок тощо. Цього літа я навчила свою молодшу сестру їздити на двоколісному велосипеді.

Мені сподобалося це літо. І я б дуже хотіла, щоб кожна пора року була такою!

(Твір Катерини до школи, вересень 2011 року)