Єврейські штучки

Єврейські штучки

Зазвичай, про те, що євреїв не люблять, кажуть самі євреї. Їм, звичайно, видніше. Може бути, тому що вони займаються найбільш «інтелігентськими» справами — стрижуть, продають, лікують, грають... А хто і коли любив інтелігенцію!

Хоча, буває по-різному. Ростислав, наприклад, розповів би жалісну історію про своїх дядьків-дідусів, які орали поля на тракторах і возили каміння на самоскидах. Але чомусь євреї представляються зі скрипкою, калькулятором або бор-машиною.

Про Давида Калантарова, який у 1994 голодному році допоміг мені стати на ноги в прямому сенсі слова, я вже писав. Теж лікар, хоча і військовий.

Тепер про Ізраїль ...

Не знаю, чому Бог обрав для євреїв на чолі з Мойсеєм як Землю обітовану саме пустелю на південному заході Азії, але, напевно, цей клаптик землі дійсно чудовий.

Держава Ізраїль знаходиться на 147-му місці в світі за розмірами території, але те, що роблять ізраїльтяни з цією малогостинною для людини землею, можуть зрозуміти, напевно, тільки японці, які опинилися в не менше «прекрасних» умовах.

І дивовижними виглядають комуни-кібуци, в яких вирощують все, тепер навіть їстівні квіти, міста, які виглядають справжніми казками серед пустелі й багато-багато іншого.

Уже не знаю, що саме допомагає богообраному народу, а й військова розвідка у них найстрашніша, і до спецназівців їздять навчатися колеги з усього світу, і пісні на конкурсах перемагають, і красуні-моделі найбільше заробляють...

Але у євреїв, які живуть в інших країнах, немає такої конкуренції з боку талановитих одноплемінників. А ізраїльтяни — всі як один медиками та артистами бути не можуть.

Тим ні менш, у тій же медицині країна мало не попереду планети всієї. Недарма ж Кіркоров вибрав саме лікування в Ізраїлі , а не в іншій просунутій державі. Ось читаю на сайт клініки – так і пишуть: «Феноменальний успіх ізраїльської медицини полягає, перш за все... в її людському потенціалі. Для того, щоб стати лікарем в Ізраїлі, потрібно володіти інтелектом практично генія, старанністю буддійського ченця і фізичною та ментальною формою марафонця».

Цікаво, що навіть медсестри в Ізраїлі зобов'язані здобути вищу освіту. Не знаю, як це позначається на їхньому бажанні робити уколи, але рівень професійної допомоги повинен бути чудовим.

Як зі мною часто буває, заходившись про щось писати і захопившись буквами і словами, я втратив основну думку, а лінь заважає її знайти!

Тому дякую за увагу, бажаю знайти своє щастя там, де воно вас чекає!