«Залізний кулак» — нова система активного захисту ізраїльських бронемашин

«Залізний кулак» — нова система активного захисту ізраїльських бронемашин

Компанія Elbit Systems опублікувала відео з демонстрацією нової системи активного захисту, обраної Ізраїлем для бойових машин Eitan. Як зазначено в описі, система отримала назву «Залізний кулак» (Iron Fist).

Система активного захисту без загрози для екіпажу виявляє, ідентифікує протитанкові ракети та перехоплює їх. Ізраїльський «Залізний кулак» представлений у двох варіантах-конфігураціях: важка призначена для захисту основних танків, полегшена — для бойових броньованих машин, бойових машин піхоти і транспортних засобів матеріально-технічного забезпечення.

Відео: Elbit Systems / Active Protection Solutions

Нагадаємо, що БТР Eitan надійде на озброєння армії Ізраїлю в наступному році. Машина вагою 30-35 тонн та довжиною 8 метрів бере на борт до 12 людей (ураховуючи екіпаж із трьох осіб). Озброєння бронемашини — важкий кулемет 50-го калібру та 30-мм гармата.

Розробка Eitan розпочалася 2016 року. За повідомленням міноборони Ізраїлю, компанія Elbit Systems, яка стала переможцем тендеру, протягом наступних десяти років поставить «сотні активних систем оборони».

20.08.2019