БПЛА «Орлан-10»

БПЛА «Орлан 10»

Сьогодні в районі селища Дмитрівка при наданні вогневої підтримки підрозділам Збройних Сил України, які мужньо тримають позиції на кордоні нашої держави, терористи підбили два українські літаки СУ-25. Після успішного виконання завдань в цьому районі чотирма штурмовиками авіації Сухопутних військ проросійські бандити обстріляли їх з зенітних ракетних комплексів. Незважаючи на протиракетні маневри, відстріл теплових пасток, два літаки отримали пошкодження. Льотчики катапультувалися.

Прес-центр АТО

Результатом впевнених і активних дій підрозділів Збройних Сил України та інших силових структур, залучених до АТО були звільнені населені пункти Карлівка, Нетайлове, Первомайське.

Над місцевими адміністраціями піднято український прапор як символ повернення миру до цих міст.

Українські війська продовжують з усіх боків оточувати Донецьк. В даний час ведуться бої в Лисичанську. У той же час тривають нелюдські дії терористів, коли вони спрямовують свої системи залпового вогню на мирні квартали, намагаючись дискредитувати сили АТО.

БПЛА «Орлан 10»

БПЛА «Орлан-10»

Українські військові збили черговий російський безпілотний літальний апарат у зоні АТО, поблизу населеного пункту Амвросіївка.

Довідка: «Орлан-10» — багатоцільовий безпілотний літальний апарат виробництва ТОВ «Спеціальний технологічний центр», Санкт-Петербург, Росія.

Комплекс «Орлан-10» складається з базової станції і декількох БПЛА. Максимальна злітна маса БПЛА за різними даними становить від 14 до 18 кг. Комплекс оснащений катапультним стартом. Він здатний передавати відео на відстань до 120 км.

Даний екземпляр використовувався ворожими силами для цілевказівки з подальшим завданням вогневого удару по опорному пункту підрозділу Збройних Сил України.

28 травня 2014 в ході АТО на сході України вже був збитий «Орлан-10».

БПЛА «Орлан 10»