Шановна Юліє Володимирівно

Шановна Юліє Володимирівно

Не чекав, що буде стільки радості після звільнення Тимошенко. Мені вона настільки огидна своєю лукавість, брехнею і повною відсутністю совісті, що навіть не уявляю, як і за що її так любить стільки народу.

Сьогоднішній виступ Тимошенко на Майдані відразу після звільнення, поїздка в інвалідному візку в величезному «мерседесі» і терміновий літак із Харкова — настільки дратує, що навіть передати не можу.

Нижче процитую коментар в Facebook на сторінці Майдану.

Шановна Юліє Володимирівно,

ми дуже раді, що Ви вже не в тюрмі і що стаття декриміналізована!

Але, МИ стояли не за Вас на Майдані і не за Турчинова, Яценюка чи Кличко. Не за Вас гинули. Чи не для того, щоб звільнити Вас. Проявіть силу волі — відмовтеся від всіх амбіцій, які у Вас можуть виникнути в цей момент ейфорії. Ви хворієте, тому хотіли поїхати на лікування в Німеччину. Їдьте. А після цього водичку в Карлових Варах попийте. А після цього вже повертайтеся в Україну — санаторій Моршина або Миргорода з радістю Вас прийме. А вже після цього, якщо будете відчувати силу — повертайтеся в політику, але не раніше, ніж через років 5.

А до цього НАМ потрібно зайнятися справою: НАМ потрібно буде впроваджувати непопулярні реформи. Зараз потрібні жорсткі кроки в економіці, судновий, медичної і пенсійної системи. Ви НАМ зараз не потрібні. Більш того, Ваша харизма, популізм + соціальна орієнтованість НАМ тільки завадить.

Ваші слова: «Ми будемо гіднімі пам'яті тих людей, Які погибли, Які відкрілі нам дорогу ...». Кому «нам»? Яку «дорогу»? І куди «дорогу»? Країні — так. Для Вас МИ ставимо Блок-пост.

З повагою і побажанням якнайшвидшого одужання

Кінець цитати