Президент України вважає легалізацію зброї передчасною

Президент України вважає легалізацію зброї передчасною

Президент відповів на електрону петицію, що зібрала необхідну кількість підписів для розгляду, але вважає легалізацію передчасною. (До речі, передайте Президенту, що зброя в Україні давно легалізована.)

Саме так глава держави відповів на електрону петицію «Навести порядок з обігом зброї, а порядок – це закон», що була оприлюднена на сайті офіційного інтернет-представництва президента та зібрала необхідну кількість підписів для розгляду.

На думку Зеленського,  легалізації зброї в Україні має передувати «комплексне та дійсно фахове вивчення ситуації у цій сфері, насамперед з урахуванням аналізу досвіду іноземних держав».

Президент України вважає легалізацію зброї передчасною

«Зважаючи на визначену Конституцією України найвищу соціальну цінність – людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку, усвідомлюючи відповідальність держави перед людиною за свою діяльність та враховуючи необхідність удосконалення правової політики і встановлення миру в суспільстві, легалізація обігу в державі зброї вбачається передчасною, а тому не може бути підтримана», – зазначив Зеленський у своїй відповіді під петицією.

Насправді, така позиція Зеленського не нова: наприклад, ще у квітні він публічно виступав проти легалізації короткоствольної зброї.