Ветеран розвідки відзначив суттєві успіхи Збройних Сил на Донбасі

Ветеран розвідки відзначив суттєві успіхи Збройних Сил на Донбасі

На думку українського генерала, нині на Донбасі ведеться «окопна війна».

Лише за кілька днів після «хлібного» перемир'я бойовики і російські окупаційні війська почали активізуватися. В даний час досягнуто «апогей» напруження. Таку думку в коментарі виданню «Обозрєватель» висловив ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

На його думку, однією з причин такої ситуації є нерозуміння того, що таке мир на Донбасі і як його досягти.

Богдан заявив, що за останні роки на Донбасі сталися певні «зрушення» на користь України. «Зрушення є, і дуже суттєві. Ті питання, які були вирішені в міжнародних правових інституціях, підштовхували Путіна до обміну військовополоненими. Ми стабілізували ситуацію на Донбасі, ми почали повертати територію. Активна оборона сприяла тому, що бойовики і російські окупаційні війська трохи замовкли».

Ветеран розвідки відзначив суттєві успіхи Збройних Сил на Донбасі

У той же час він констатував: «Зараз, коли почалася така певною мірою незрозуміла ситуація, коли не всі розуміють, що таке мир і як його досягати, нас намагаються підштовхувати. Як? Активізацією дій на фронті. В останні тижні відбувалося нарощування активності, в серпні було досягнуто апогея, і він триває. Фактично ведеться окопна війна», – констатував генерал.

Фото: пресслужба Полтавської ОДА / Міністерство оборони України